Serwis Canon

Nasza firma oferuje naprawę sprzętu fotograficznego (lustrzanki, aparaty cyfrowe) marki Canon. Czy szukacie Państwo dobrego i taniego serwisu, który zreperuje Państwa uszkodzony aparat ?
Jeśli to to z całego serca polecamy nasz serwis. Naprawą aparatów zajmujemy się od lat, dlatego posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie.
My zajmiemy się wszystkim - wystarczy że oddasz swój sprzęt w nasze ręce. Całkowicie za darmo wykonamy kosztorys naprawy, a do pracy przystąpimy dopiero po akceptacji naszego kosztorysu.

Uszkodzony aparat marki Canon możesz do nas dostarczyć na dwa różne sposoby:

I. Osobiście w placówce naszego serwisu,

II. Wysyłkowo - wysyłając po prostu swój uszkodzony aparat do nas, wraz z informacją, gdzie ma zostać odesłany adres, jakieś dane kontaktowe i opis usterki.


Zastosowaliśmy możliwość wysyłania aparatów marki Canon, aby użytkownikom tych aparatów ułatwić możliwość dostarczenia sprzętu do serwisu. Zatem nie ważne w której części Polski mieszkasz - za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej masz możliwość dostarczenia uszkodzonego Canona do nas.
Jeśli potrzebujesz więcej informacji na ten temat, zapraszamy do kontaktu z nami.
Kosztorys wykonujemy zazwyczaj w 24 godziny po otrzymaniu uszkodzonego aparatu. Większość podzespołów, które ulegają najczęściej uszkodzeniu można po prostu naprawić, bez konieczności ich naprawy, dlatego koszty są ograniczone do minimum.
Po otrzymaniu naprawionego aparatu otrzymujesz gwarancje na wykonaną naprawę, więc masz pewność, że naprawa została wykonana fachowo.
Sprzęt marki Canon naprawiamy nawet w 24 godziny !Elektro Optyka Zobacz mapę dojazdu w Warszawie Tel. 022 698 31 25
ul. Jagiellońska 5a, 03-721 Warszawa Zobacz punkty dostępne w całej Polsce Kom 531 531 961

Copyright by Elektro Optyka 2016

fotografia dziecięca warszawa psychoterapeuta warszawa