Jesteś z Warszawy i popsuł Ci się sprzęt fotograficzny ?

Teraz to już żaden problem ! Z pomocą przychodzimy MY !
Jestem serwisem sprzętu fotograficznego, który od lat zajmuje się naprawą tego typu urządzeń i akcesorii.

Jeśli masz problem ze swoim sprzętem dostarcz go osobiście do naszej firmy, która mieści się pod tym adresem:

Elektro Optyka
ul. Jagiellońska 5a,
03-721 Warszawa


Przynosząc sprzęt do nas prosimy o niezabieranie zbędnych przedmiotów i akcesorii (tj. pudełek, dokumentów, ładowarek czy kart pamięci).
Sprawa przybiera innej wagi, jeśli uszkodzeniu uległy (lub są powiązane) dodatkowe akcesoria - w takim wypadku prosimy o dostarczenie ich wraz z aparatem.
Jeśli nie możesz osobiście oddać sprzętu do naprawy to prosimy o dołączenie informacji o usterce, a także dane kontaktowe do właściciela sprzętu.

Oczywiście to nie jedyna forma dostarczenia przedmiotu do naszego serwisu. Polecamy również (szczeólnie dla osób zapracowanych lub po prostu mieszkających gdześ dalej niż w Warszawie) wysłanie uszkodzonego przedmiotu poprzez Pocztę Polską lub poprzez firmę kurierską.
Koszt przesyłek w obie strony pokrywa klient (wyjątek stanowią zlecenia gwarancyjne, gdzie gwarancje po pozytywnym rozpatrzeniu odsyłane są na nasz koszt).
Prosimy także o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu przed możliwością uszkodzenia w czasie transportu.Elektro Optyka Zobacz mapę dojazdu w Warszawie Tel. 022 698 31 25
ul. Jagiellońska 5a, 03-721 Warszawa Zobacz punkty dostępne w całej Polsce Kom 531 531 961

Copyright by Elektro Optyka 2016

fotografia dziecięca warszawa psychoterapeuta warszawa