Serwis sprzętu fotograficznego marki Nikon

Japoński sprzęt marki Nikon również czasem odmówi posłuszeńtwa i nie będzie działał prawidłowo. Co zrobić wtedy ? Czy to już koniec żywotności tego aparatu ?

Nie martw się! My przyjdziemy Ci z pomocą. Nasz serwis naprawą aparatów marki Nikon zajmuje się już dość długi czas, dlatego mamy doświadczenie związane z tymi aparatami.

Nikon to producent sprzętu fotograficznego i optycznego, a nasz serwis zajmuje się ich naprawą. Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas naprawiać bardzo dobrze aparaty tego producenta.

Nasi pracownicy co jakiś czas poddawani są kolejnym szkolenią, dzięki czemu jesteśmy non stop z budową co raz to nowszych aparatów cyfrowych i lustrzanek marki Nikon.

Zajmujemy się naprawą aparatów marki Nikon klasy amatorskiej, półprofesjonalnej i profesjonalnie, naprawiając takie modele aparatów jak D3S, D7000, czy D3100.

Bardzo nowoczesnym aparatem jest model D7000 - czyli jednoobiektywowa lustrzanka, która posiada zadziwiająco niewielki korpus, z przetowrnikiem CMOS o rozdzielczości 16,2 mln pikseli, a także zakres czułości ISO od 100-6400.

Nasz serwis oferuje Państwo bardzo tanią i profesjonalnie wykonaną naprawę aparatów marki Nikon. Jesteśmy bardzo profesjonalnym serwisem, dlatego oddając sprzęt w nasze ręce, masz pewność profesjonalnej naprawy, na którą udzielamy oczywiście gwarancję.

Czy to za mało ? UWAGA ! Oferujemy również darmowe wykonanie kosztorysu na naprawę Twojego aparatu marki Nikon.

Nie czekaj ! Przyjdź do naszego punktu serwisowego, albo po prostu wyślij swój sprzęt do nas ! Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce jak dostarczyć.Elektro Optyka Zobacz mapę dojazdu w Warszawie Tel. 022 698 31 25
ul. Jagiellońska 5a, 03-721 Warszawa Zobacz punkty dostępne w całej Polsce Kom 531 531 961

Copyright by Elektro Optyka 2016

fotografia dziecięca warszawa psychoterapeuta warszawa