Zepsuł Ci się Twój Olympus ?

Czy marka Olympus słynie z zawodności ? Przecież Japoński producent tego sprzętu fotograficznego zajmuje się produkcją od roku 1919, co świadczy o jakości tworzonych produktów.
Zresztą firma Olympus słynie nie tylko z niezawodności swojego sprzętu, ale także ze stworzenia pierwszego otwartego systemu lustrzanek cyfrowych – 4/3. To taka mała ciekawostka na temat tego producenta.

No ale niestety czasem bywa, że i nawet najlepszy sprzęt ulega uszkodzeniu. No ale nie martw się! My uratujemy Twój sprzęt.

Co masz zrobić ? Są dwa sposoby na to, aby dostarczyć uszkodzony sprzęt do nas.
Pierwszym z nich jest dostarczenie osobiście uszkodzonego aparatu do naszego serwisu. Mamy również inną możliwość dla osób, które niestety nie mogą do nas przyjść osobiscię - proponujemy wtedy wysłanie uszkodzonego aparatu za pomocą Poczty Polskiej albo po prostu za pomocą firmy kurierskiej. Jeśli wybierasz taki sposób, to pamiętaj o tym, aby dostarczyć opis uszkodzenia wraz ze swoimi danymi teleadresowymi, aby ułatwić nam kontakt z Tobą i adres do wysyłki naprawionego sprzętu.


Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin naszego punktu serwisowego.Elektro Optyka Zobacz mapę dojazdu w Warszawie Tel. 022 698 31 25
ul. Jagiellońska 5a, 03-721 Warszawa Zobacz punkty dostępne w całej Polsce Kom 531 531 961

Copyright by Elektro Optyka 2016

fotografia dziecięca warszawa psychoterapeuta warszawa