Masz jakiś problem ze swoim aparatem ? Odmówił posluszeństwa?


Teraz już nie musisz się martwić o problemy związane ze sprzętem marki Panasonic ! To my zajmiemy się nim ! Uważasz, że Twój aparat jest zepsuty ? Coś jest z nim nie tak ? Nie czekaj, tylko przyjdź do nas ! Oferujemy wykonanie bezpłatnego kosztorysu Panasonica. Naprawa również długo nie potrwa - możliwe jest odebranie sprzętu z naprawy już po 24 godzinach.

To nadal za mało ? Teraz dokładamy do każdej wykonanej naprawy GWARANCJĘ ! Dzięki temu masz pewność, że Twój sprzęt marki Panasonic będzie idealnie i fachowo naprawiony.
Nasi pracownicy to dobrze wyszkoleni ludzie z ogromnym doświadczeniem, dlatego dla nich naprawa sprzętu marki Panasonic to "bułka z masłem".
Nie czekaj, już teraz oddaj sprzęt w nasze ręce i pozwól, by Twój Panasonic wyglądał jak nowy !


Zapraszamy do naszego serwisu, który znajduje się w Warszawie na ulicy Jagiellońskiej 5a. Jeśli nie możesz swojego sprzętu marki Panasonic osobiście odda na serwis, to mamy dla Ciebie specjalną propozycję - po prostu wyślij Pocztą lub firmą kurierską sprzęt, a my go naprawimy i odeślemy na Twój adres pocztowy.

To ukłon dla każdego właściciela aparatu cyfrowego marki Panasonic.Elektro Optyka Zobacz mapę dojazdu w Warszawie Tel. 022 698 31 25
ul. Jagiellońska 5a, 03-721 Warszawa Zobacz punkty dostępne w całej Polsce Kom 531 531 961

Copyright by Elektro Optyka 2016

fotografia dziecięca warszawa psychoterapeuta warszawa