Szukasz dobrego serwisu, który naprawi sprzęt marki Samsung ?


Jeśli tak jest, to bardzo dobrze trafiłeś ! Nasz serwis to fachowa pomoc i doradztwo w zakresie serwisowania sprzętu marki Samsung.


Dlaczego akurat my?

My zajmujemy się tym od lat. Przez nasze ręce przeszedł nie jeden aparat marki Samsung, dlatego mamy spore doświadczenie w tego typu naprawach. Zaufaj nam i postaw na fachowe wykonanie naprawy.
Oferujemy wykonanie bezpłatnego kosztorysu zaraz po zapoznaniu się z usterką danego Samsunga. Od razu dowiesz się ile wyniesie Cię naprawa Twojego aparatu, a jeśli będziemy mieli części na stanie to naprawa potrwa nie więcej niż 24 godziny.
Wiemy jak dla Ciebie liczy się czas, dlatego staramy się wykonać naprawę szybko, co nie oznacza że nie profesjonalnie. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji, co świadczy o solidności wykonywania naprawy, a także o naszej wiarygodności.


Zapraszamy do naszego serwisu, który znajduje się w Warszawie na ulicy Jagiellońskiej 5a. Jeśli nie możesz swojego sprzętu marki Panasonic osobiście odda na serwis, to mamy dla Ciebie specjalną propozycję - po prostu wyślij Pocztą lub firmą kurierską sprzęt, a my go naprawimy i odeślemy na Twój adres pocztowy.Elektro Optyka Zobacz mapę dojazdu w Warszawie Tel. 022 698 31 25
ul. Jagiellońska 5a, 03-721 Warszawa Zobacz punkty dostępne w całej Polsce Kom 531 531 961

Copyright by Elektro Optyka 2016

fotografia dziecięca warszawa psychoterapeuta warszawa